Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
SIA "Latina Baltics" Lietuvos filialas „Romasta group“
More about company »

Padalinio vadovas

Šiauliai - SIA "Latina Baltics" Lietuvos filialas „Romasta group“

Sveiki, gerbiami Lietuvos piliečiai,

Tarptautinė jauna ir veržli komanda šiuo metu ieško tokio pat, spėjančio į laikmečio ritmą ir dvasią, motyvuoto darbuotojo, kuris atskiria varžtą nuo medvaržčio, o dar geriau - amortizatorių nuo generatoriaus. Jeigu gebate vesti komandą pirmyn, turite patirties sunkvežimių detalių PARDAVIMO srityje - Jūs tobulas kandidatas!

Darbui Šiauliuose,

parduotuvėje, mes labai laukiame žmogaus, gebančio naudotis kompiuteriu, bet neprogramuoti, mėgstančio bendrauti ir parduoti, bet nebambėti jog ir vėl per mažas 2000 Eur atlyginimas.
Mums patinka darbuotojai, turintys atsakomybės jausmą, vidinę motyvaciją, norą siekti iškeltų tikslų, konkuruoti bei siekiantys tapti geriausiais savo srityje su visa komanda.
Dėl atlyginimo pajuokavome, bet mūsų įmonės mokamų atlyginimų vidurkis yra 1228 Eur ir tai tikrai ne riba. Jei atsiųsite mums savo gyvenimo aprašymą susipažinimui, mes įsipareigojame tiksliausiai kriterijus atitinkančius kandidatus pakviesti kavos puodeliui ir aptarti būsimas darbo sąlygas bei atlygį.

Įmonė įsipareigoja:

  • visada laiku mokėti sutartą atlyginimą;
  • priverstinai išsiųsti atostogauti į Maldyvus;
  • užtikrinti šiltą ir jaukią darbo aplinką bei draugišką kolektyvą;
  • suteikti galimybę tobulėti ir augti kartu su įmone.

p.s. Dėl Maldyvų mes ir vėl pajuokavome - priverstinai nieko nedarysime!
SIA "Latina Baltics" Lietuvos filialas „Romasta group“

SIA "Latina Baltics" Lietuvos filialas „Romasta group“

Tau patinka bendrauti? Domina technika? Užsibrėžtų tikslų sieki jausdamas malonumą? Nori dirbti komandoje? Kviečiame prisijungti! Mes – darni, patikima, laiko patikrinta komanda, 23-us metus žengianti krovininio transporto srityje.

Similar job ads: