Padalinio vadovas

Skelbimas galioja iki: 2017.10.22

Darbo vieta

Sveiki, gerbiami Lietuvos piliečiai,

Tarptautinė jauna ir veržli komanda šiuo metu ieško tokio pat, spėjančio į laikmečio ritmą ir dvasią, motyvuoto darbuotojo, kuris atskiria varžtą nuo medvaržčio, o dar geriau - amortizatorių nuo generatoriaus. Jeigu gebate vesti komandą pirmyn, turite patirties sunkvežimių detalių PARDAVIMO srityje - Jūs tobulas kandidatas!

Darbui Šiauliuose,

parduotuvėje, mes labai laukiame žmogaus, gebančio naudotis kompiuteriu, bet neprogramuoti, mėgstančio bendrauti ir parduoti, bet nebambėti jog ir vėl per mažas 2000 Eur atlyginimas.
Mums patinka darbuotojai, turintys atsakomybės jausmą, vidinę motyvaciją, norą siekti iškeltų tikslų, konkuruoti bei siekiantys tapti geriausiais savo srityje su visa komanda.
Dėl atlyginimo pajuokavome, bet mūsų įmonės mokamų atlyginimų vidurkis yra 1228 Eur ir tai tikrai ne riba. Jei atsiųsite mums savo gyvenimo aprašymą susipažinimui, mes įsipareigojame tiksliausiai kriterijus atitinkančius kandidatus pakviesti kavos puodeliui ir aptarti būsimas darbo sąlygas bei atlygį.

Įmonė įsipareigoja:

  • visada laiku mokėti sutartą atlyginimą;
  • priverstinai išsiųsti atostogauti į Maldyvus;
  • užtikrinti šiltą ir jaukią darbo aplinką bei draugišką kolektyvą;
  • suteikti galimybę tobulėti ir augti kartu su įmone.

p.s. Dėl Maldyvų mes ir vėl pajuokavome - priverstinai nieko nedarysime!
Send CV

SIA "Latina Baltics" Lietuvos filialas „Romasta group“

Tau patinka bendrauti? Domina technika? Užsibrėžtų tikslų sieki jausdamas malonumą? Nori dirbti komandoje? Kviečiame prisijungti! Mes – darni, patikima, laiko patikrinta komanda, 23-us metus žengianti krovininio transporto srityje.
All SIA "Latina Baltics" Lietuvos filialas „Romasta group“ job ads

Other company job ads: