Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Corpus novum"
More about company »

Padangų montuotojai išvykimas 10.19 (be patirties nemokamai apmokiname)

Nuo 1750 Eur
Užsienis: Islandija - UAB "Corpus novum"

Darbo pobūdis

Padangų keitimas/balansavimas lengvosioms maišinoms, mikroautobusams.

Reikalavimai

Atsakingumas;
Patirtis;
Kruopštumas;
Vairuotojo pažymėjimas (būtinas B kategorijos);
Anglų kalba (privalumas).

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas;
Apgyvendinimas ir kelionės bilietai nuperkami;
Įdarbinimas Islandijos įmonėje su visomis garantijomis;
Nemokamus kursus neturintiems patirties.

Atlyginimas

Nuo 1750 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB "Corpus novum"– tai kompanija, kurioje suderinamas novatoriškumas ir patirtis.
Kolektyvas jau spėjęs tapti savo srities profesionalais, su įmonės valdybos pagalba turi daugiau nei dešimties metų patirtį žmogiškųjų išteklių srityje.