MB „Miltų rūkas“

Padavėja (-as) - Barmenas (-ė)

Nuo 4,50 €/val. Į rankas
Ukmergė, Anykščiai, Širvintos - MB „Miltų rūkas“

Darbo pobūdis

Ieškome komunikabilaus padavėjo - barmeno, kuris daug ir smagiai plepa, moka gerai gaminti kavą ir puikiai aptarnauja klientus! Gal tai tu?!
Laukiame Tavęs jeigu turi patirties, mylite savo darbą ir žiūrite į jį atsakingai!

Vasarai laukiame moksleivių ar studentų :)

Lauksime skambučių : tel.nr

Reikalavimai darbuotojui

Orientacija į svečią, jo poreikius ir aptarnavimo kokybę;
Komunikabilumas, gera nuotaika ir plati šypsena;
Sąžiningumas ir atsakingumas;
Noras mokytis ir tobulėti;
Su patirtimi privalumas, bet neturinčius patirties išmokysime.

Tel.nr

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas
Gardžiausi pietūs dvare ir aromatinga kava:)
+ motyvaciniai priedai.

Atlyginimas

Nuo 4,50 €/val. į rankas
nuo 4,50 val. į rankas
Valandinis atlygis gali kisti priklausomai nuo įgytos patirties, + priedai.

Restoranėlis "Lėkštės studija" įsikūrusi Taujėnų dvare.Dvaro g 2.Taujėnų k.Ukmergės sen.
informacija apie MB „Miltų rūkas“
850 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.