Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vilnius parties"
More about company »

Padavėja (-as) GASTROPUBAS

Vilnius - UAB "Vilnius parties"

Darbo pobūdis

  • Malonus, greitas ir kokybiškas klientų aptarnavimas (laikantis aptarnavimo standarto taisyklių);
  • Darbas darbo dienomis, pilnas arba 0,75 etato.

Reikalavimai

  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas aptarnauti;
  • Atsakingumas, sąžiningumas, greita orientacija, emocijų valdymas;
  • Užsienio kalbų mokėjimas (anglų arba rusų);
  • Reprezentatyvi išvaizda.

Mes jums siūlome

  • Galimybę mokytis bei tobulėti;
  • Galimybę dirbti šaunioje, jaunatviškoje, energingoje, veržlioje bei draugiškoje komandoje;
  • Galimybę derinti darbą su kita veikla.

UAB "Vilnius parties" sėkmingia valdanti keleta pramogų, laisvalaikio ir visuomeninio maitinimo vietų Lietuvoje.
Informacija apie UAB "Vilnius parties"
30
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Andrius Vosylis