Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CORE
More about company »

PADAVĖJA (-AS)

Panevėžys - CORE

Darbo pobūdis

  • Mandagus ir greitas klientų aptarnavimas.
  • Tvarkos darbo vietoje palaikymas.
  • Banketų ruošimas.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis.
  • Aukšta elgesio kultūra.
  • Užsienio kalba.
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, komunikabilumas, dėmesingumas lankytojui, greita orientacija.
  • Gebėjimas operatyviai spręsti problemas.
  • Reprezentatyvi išvaizda ir šypsena.

Mes jums siūlome

  • Visas sąlygas kokybiškam darbui estetiškoje, malonioje ir jaukioje aplinkoje.
  • Nuolatinį darbą pamainomis.
  • Puikią atmosferą ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
CORE

CORE

„Core" – atrankų kompanija, teikianti profesionalias įvairių pareigybių darbuotojų paieškos ir atrankos paslaugas.
Mūsų klientė - aukštos kokybės maitinimo ir renginių paslaugas teikianti įmonė, ieško komandos nario - padavėjo (-s).