Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „VALČIŪNAI“
More about company »

PADAVĖJA (-AS) - PARDAVĖJA (-AS) kavinėje „Fionos cukrainė“

Nuo 500 Eur
Vilnius - UAB „VALČIŪNAI“

Darbo pobūdis

  • Malonus klientų aptarnavimas (kavos ir kitų nealkoholinių gėrimų ruošimas, desertų (tortai, pyragaičiai, ledai) patiekimas.
  • Darbas su kasos aparatu.
  • Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.
  • Darbas lanksčiu grafiku, pilnas etatas, pamainomis. Darbo pradžia - 11 val.
  • Darbo vieta: Pilies g. 7 (Fionos cukrainė) ir Smetonos g. 5 (Downtown Food Hall), Vilnius.

Reikalavimai

  • Galimybė dirbti 40 val. per savaitę.
  • Galimybė dirbti ir savaitgaliais.
  • Geri bendravimo įgūdžiai.
  • Šnekamosios anglų kalbos mokėjimas.
  • Šnekamosios rusų / lenkų kalbos mokėjimas (privalumas).
  • Paslaugumas, sąžiningumas, punktualumas.
  • Apmokome be patirties.

Mes jums siūlome

  • Jaunatvišką ir draugišką kolektyvą. Darbuotojų amžiaus vidurkis - 25 m.
  • Laiku mokamą atlyginimą.
  • Visas socialines garantijas.
  • Lankstų grafiką.
  • Bonusą prie esamo darbo užmokesčio.

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Fionos cukrainė tai pačiame Vilniaus senamiestyje įsikūrusi desertinė, kurioje gimsta šiuolaikinė natūralių ingredientų konditerija.