Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Nordeksa“
More about company »

PADAVĖJA (-AS) ŠVEDIJOJE - SKUBU!

Užsienis: Švedija - UAB „Nordeksa“

Darbo pobūdis

Kviečiame prie savo komandos prisijungti PADAVĖJĄ darbui kalnų kurorto viešbutyje, Švedijoje.

Laisvų pozicijų - 2.

Darbo pobūdis - restorano lankytojų aptarnavimas, tvarkos darbinėje aplinkoje palaikymas, kitų užduočių pagal poreikį, vykdymas.

Reikalavimai

  • darbo patirtis
  • geros anglų k. žinios
  • gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai
  • atsakingumas
  • kruopštumas
  • pozityvumas

Mes jums siūlome

  • ilgalaikį darbą, puikias karjeros galimybes
  • laiku mokamą algą
  • 160 darbo val./mėn. (galimas viršvalandinis darbas)
  • kelionės išlaidų kompensaciją
  • NEMOKAMĄ būstą (geros sąlygos, gyvenama po vieną kambaryje)
  • NEMOKAMĄ maitinimą
  • galimybę NEMOKAMAI naudotis viešbučio sporto sale
  • darbo drabužius, įrankius
  • visapusišką pagalbą iškilus problemoms

NORDEKSA yra tarptautinė konsultacinė personalo valdymo įmonė.