Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Atviras stalas"
More about company »

Padavėja / -as

Vilnius - UAB "Atviras stalas"

Darbo pobūdis

  • asistavimas degustacinių vakarienių metu.
  • bendros tvarkos restorano salėje palaikymas ir priežiūra;
  • serviravimo priemonių paruošimas (taurių, įrankių blizginimas, servetėlių lankstymas, etc.);
  • salės paruošimas vakarienei (stalų serviravimas, augalų priežiūra etc.);

Darbo laikas: 0,75 - 1 etatas, 4 darbo dienos per savaitę (III-VI), galimybė derinti su studijomis.

Darbo atlygis nustatomas kiekvienam komandos nariui asmeniškai.

Reikalavimai

  • anglų kalbos žinios
  • domėjimasis maisto ir gėrimų kultūra
  • punktualumas
  • kruopštumas

Mes jums siūlome

  • dirbti viename geriausių restoranų Lietuvoje, reprezentuojančiame modernią, emocinę vietinę virtuvę
  • pažinti fine-dining vakarienės standartus
  • tobulinti žinias apie gėrimus bei gėrimų derinimą su maistu

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Restoranas "Sweet Root", Užupio g. 22, Vilnius
www.sweetroot.lt
Informacija apie UAB "Atviras stalas"
776 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Sigitas Žemaitis