Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Senoji pasaga“
More about company »

Padavėja (-as)

450–600 Eur
Vilnius - UAB „Senoji pasaga“

Darbo pobūdis

Naujai atsidarantis restoranas "Senoji Pasaga" ieško naujų, Ieškome naujų, energingų baro darbuotojų - padavėjų, be patirties (su dideliu noru) arba turinčių padavėjo (-os) darbo patirties, norinčių pritaikyti savo žinias, patirtį bei energiją. Restoranas yra įsikūręs prie pat Katedros aikštės, tad šioje vietoje lankytojų srautai yra ypatingai dideli, tad ieškome asmens, kuris nuotaikingai ir maloniai sugebėtų aptarnauti juos, taikyti naujoves, siūlyti darbo ir aplinkos tobulinimus. Tuo metu kai yra laisvesnis darbo laikas, padėti kolegoms ir dirbti linksmame kolektyve. Mes siūlome galimybę per pirmus 2 mėnesius tobulėti ir keisti pareigas į vyr. barmeno-administratoriaus (-ės).

Reikalavimai

Patirtis nebūtina.
Svarbus privalumas - anglų ir rusų kalbų žinios.
Reikalingi tvarkingi, mandagūs, sąžiningi darbuotojai.
Pozityvūs ir linksmi visada pasieks daugiau nei nedraugiški ir nepatenkinti.

Mes jums siūlome

Siūlome darbą istoriniame Vilniaus restorane, šalia Vilniaus Katedros su garantuotu dideliu turistų srautu (ženkliai didesni ir dažnesni arbatpinigiai), draugišką kolektyvą, maitinimą iš mūsų nuostabių skonių virtuvės, gerą patirtį bei galimybę pritaikyti žinias ir pasidalinti su kolegomis.
Pradedantiems padavėjams - 450 eurų į rankas.
Stipriems darbuotojams, galintiems palaikyti tvarką, apmokyti naujokus ir t.t., alga keliama iki 550-600 eurų bandomojo laikotarpio metu (1-3 mėn.).

Atlyginimas

450–600 Eur atskaičius mokesčius
UAB „Senoji pasaga“

UAB „Senoji pasaga“

Restorano Senoji Pasaga istorija siekia 20 metų. Čia buvo įkurtas vienas pirmųjų vyno klubų Lietuvoje, vyno degustacijų tradicijos puoselėjamos iki šiol - restorane vyno degustacijos vyksta kas 1-2 savaites, aptariamos vyno istorijos, derinama su maistu, dalinamasi įspūdžiais.
Restoranas 3-ų aukštų - apačioje senovinis alaus/vyno baras su židiniu, aukščiau - pagrindinė restorano salė bei virtuvė, antrame aukšte - užsakomųjų vakarėlių, pokylių salė. Vidaus kieme - sodas su terasa ir akmeniniu baseinu. Prie pagrindinio įėjimo - lauko kavinė su įspūdingu vaizdu į Katedrą bei Lietuvos Nacionalinį Muziejų, Gedimino pilies bokštą.
2019 m. po remonto atnaujintas restoranas atvėrė duris Balandžio mėn. pradžioje.

Similar job ads: