Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ANTICO“

Padavėja/Padavėjas

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ANTICO“

Darbo pobūdis

Malonus klientų aptarnavimas. Kavos ir gėrimų ruošimas. Darbas kasos aparatu. Slenkantis grafikas. Tvarkos palaikymas.

Reikalavimai

Anglų ir/arba rusų kalbos mokėjimas. Patirtis aptarnavimo srityje būtų privalumas. Komunikabilumas. Darbas komandoje. Ieškome žmogaus ilgalaikiam darbui.

Mes jums siūlome

Malonų kolektyvą.
Pietus darbo metu.

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

Naujai atsidaranti XIXa. stiliaus kavinė-desertinė Vilniaus senamiestyje "Silverspoon". Dirbame tik su ekologiškais, tvariais produktais ir siekiame sukurti tradiciniais metodais paremtą produkciją.
informacija apie UAB „ANTICO“
1078 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius