Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "VILLON"
More about company »

Padavėjas (-a) - barmenas (-ė)

Vilnius - UAB "VILLON"

Darbo pobūdis

Prie mūsų komandos kviečiame prisijungti spindinčių akių padavėjus ir barmenus, turinčius patirties ir tiesiog mylinčius šį darbą.

Reikalavimai

Puikios anglų ir rusų kalbų žinios;
Aptarnavimo standartų ir etiketo išmanymas.

Mes jums siūlome

Draugišką restorano ir virtuvės komandą bei sočius pietus;
Mokymą, tobulėjimą ir karjeros galimybes tiek maitinimo, tiek kituose viešbučio padaliniuose;
Nemokamą pavežėjimą į ir iš darbo.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Vilnius Grand Resort yra pasaulyje lyderiaujančios nepriklausomų viešbučių grupės Preferred Hotels & Resorts narys. Esame ežerų apsupty ir šalia miesto. Čia teikiamos visos verslo konferencijų bei „atostogų“ paslaugos.

Mūsų tikslas gerinti svetingumo industrijos standartus. Šio tikslo siekiame demonstruodami profesionalų ir pozityvų požiūrį.

VGR komandoje dirba 170 darbuotojų.

Viešbutyje yra 193 kambariai svečiams ir 8 000 kvadratų konferencijų centras.

Įmonė per metus generuoja 5 mln. EUR pajamų.

Informacija apie UAB "VILLON"
895 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
205
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Artur Gudanec