Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kus kus LT"
More about company »

Padavėjas (-a)-barmenas (-ė)

Vilnius - UAB "Kus kus LT"

Darbo pobūdis

  • Darbas prie baro, pilstant gėrimus, ruošiant kavą ar kokteilius;
  • Darbas su kasos aparatu;
  • Klientų aptarnavimas;
  • Siūlomų patiekalų ir gėrimų meniu išmanymas, klientų konsultavimas;
  • Sklandus komandinis darbas ir bendravimas su virtuve;
  • Bendros švaros ir tvarkos palaikymas bare;
  • Prekių užsakymas, priėmimas ir apskaita.

Reikalavimai

  • Komunikabilumas, punktualumas, sąžiningumas, atsakingumas, paslaugumas, tvarkingumas.
  • Anglų, rusų kalba.
  • Patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą pilnu etatu pagal slenkantį grafiką
  • Socialines garantijas
  • Laiku mokamą atlyginimą
  • Arbatpinigiai
  • Draugiškas kolektyvas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

"QusQus" sveiko maisto restoranas- vieta, kurioje dera šiuolaikiškas ir sveikas požiūris į maistą, moderni aplinka bei paslaugus aptarnavimas. Čia laukiami visi: po energingos treniruotės jėgas atgauti atėję klientai, verslo pietų užsukę svečiai ar sporto varžybų entuziastai.
Informacija apie UAB "Kus kus LT"
640 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vaida Laukaitytė