Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Golkonda“
More about company »

Padavėjas/-a, bendražygis/-ė

Vilnius - UAB „Golkonda“

Darbo pobūdis

Supraskime teisingai: mes ieškome Asmenybių, kurioms padavėjo darbas NĖRA laiko ”prastūmimas”, už kurį dar ir pinigus sumoka. Mes ieškome Asmenybių, kurios supranta, kad “kai dirbam, tai dirbam, o kai baliavojam, tai BALIAVOJAM!” :)

Darbas sėkmingame, savo gerą vardą branginančiame ir labai populiariame restorane yra ėjimas į Žygį.
Kasdien.
Kartu.
Nemažiau.

Reikalavimai

  • Domėjimasis menais ir bendražmogiškas žingeidumas būtų privalumas
  • Užkrati šypsena ir sveikas humoro jausmas būtų papuošimas
  • Asmeninė higiena ir tvarkos pomėgis būtų savaime
  • Noras dirbti ir sugebėjimas uždirbti būtų logiška
  • Derinimas su mokslais ir patirties neturėjimas būtų įmanoma

Mes jums siūlome

MUMS NEREIKIA DARBUOTOJŲ
Mums reikia Bendražygių!

Garsus, lengvai pačiuožęs Vilniaus Senamiesčio restoranas RENÉ, sėkmingai dirbantis jau 12-i metai, pakvies į savo lengvai pamišusią smogiamąją komandą tik DU naujus narius – PADAVĖJAS/-JUS.

Baisu? Jeigu neapsimyžote ir esate nusiteikę ryžtingai, bet linksmai, siųskite CV tiesiai ir nedelsiant į:

Iki pasimatymo, Bendražygiai!

Alaus virtuvė RENE.
informacija apie UAB „Golkonda“
839 €
Vid. atlyginimas bruto
20
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2016 m.