Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SPA Birštonas“

Pusryčių padavėja (-as)

650 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Birštonas, Prienai, Alytus - UAB „SPA Birštonas“

Darbo pobūdis

Mandagus ir profesionalus svečių aptarnavimas;
Tvarkos darbo vietoje palaikymas;
Geros nuotaikos skleidimas.

Reikalavimai darbuotojui

Darbštumas ir paslaugumas;
Svečių aptarnavimo patirtis.

Mums svarbus kiekvienas mūsų darbuotojas! Jeigu esate darbštus (-i), atsakingas (-a) ir pastabus (-i), mums svarbi kiekviena detalė, junkitės prie mūsų ir tapkite mūsų komandos dalimi.

Darbo aplinką paremta profesionalumu, pagarba ir komandiniu darbu;
Nuolaidas viešbutyje ir Spa paslaugoms Jums ir šeimos nariams;
Konkurencingą atlygio paketą ir visas darbui reikalingas priemones;
Puikias darbo sąlygas ir visas socialines garantijas.

Pateikdami gyvenimo aprašymą įmonei UAB “SPA Birštonas” Jūs sutinkate, jog naudosime Jūsų asmens duomenis personalo atrankos tikslais. Su informacija apie asmens duomenų tvarkymą ir iš to kylančias Jūsų teises galite susipažinti:

Atlyginimas

650 €/mėn. į rankas

Vytautas mineral SPA - vieninteliai Baltijos šalių regione mineralų SPA namai.
Mūsų tikslas kurti inovatyvius ir skirtingai pritaikomus aktyviųjų mineralų panaudojimo būdus šiuolaikiniam žmogui ir įkvėpti pokyčiams.
informacija apie UAB „SPA Birštonas“
1658 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
205
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1114 €
25% uždirba 1114-1334 €
25% uždirba 1334-2104 €
25% uždirba nuo 2104 €