Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "DORADUS"
More about company »

Padavėjas (-a) Klaipėdoje (Meat Lovers) vasaros sezonui

Klaipėda - UAB "DORADUS"

Darbo pobūdis

  • Malonus ir profesionalus svečių aptarnavimas
  • Kokteilių ir kitų gėrimų gamyba
  • Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje
  • Darbas lanksčiu grafiku, pilnas etatas, pamainomis

Reikalavimai

  • Padavėjo darbo patirtis bent 1 metai
  • Orentacija į kokybę ir sklandaus darbo suvokimas
  • Paslaugumas, mandagumas, sąžiningumas
  • Užsienio kalbų (anglų, rusų) žinios
  • Gebėjimas dirbti komandoje

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą
  • Visas socialines garantijas
  • Darbą draugiškame, stabiliame kolektyve
  • Nemokamą maitinimą darbo metu
  • Tobulėjimo ir mokymosi galimybes

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Meat Lovers įsikūręs ant Marių kranto Klaipėdoje Šiauriniame rage ieško padavėjų-barmenų, runnerių vasaros sezonui.
Jei mėgsti savo darbą, nori tobulėti, žinai kaip iškepti mėsą - siųsk savo CV.
www.facebook.com/meatloversklaipeda/
Informacija apie UAB "DORADUS"
666 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Ignas Nekrošius