Amber Food grupė

Padavėjas (-a) restorane Charlie Pizza (PC Domus Pro)

5 €/val. Neatskaičius mokesčių
Приймаємо українців
Vilnius - Amber Food grupė

Darbo pobūdis

  • Klientų aptarnavimas;
  • Siūlomų patiekalų ir gėrimų meniu išmanymas, svečių konsultavimas;
  • Komandinis darbas ir bendravimas su virtuve;
  • Darbas R-keeper kasos aparatu (išmokysime);
  • Bendros švaros ir tvarkos palaikymas restorane.

Reikalavimai darbuotojui

  • Orientacija į svečią, jo poreikius ir aptarnavimo kokybę;
  • Darbo komandoje įgūdžiai;
  • Gera nuotaika ir plati šypsena.

Įmonė siūlo

  • Lankstų darbo grafiką, derinamą su studijomis;
  • Didelį arbatpinigių potencialą;
  • Laiku mokamą sutartą darbo užmokestį ir motyvacinius priedus už gerus darbo rezultatus;
  • Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

5 €/val. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis derinamas pokalbio metu.

Amber Food grupė valdo Charlie pizza, Katpėdėlė, La Crepe, Manami, Guacamole, Skonis, Sugamour ir kitus prekės ženklų restoranus.