Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Padavėjas (-a) viešbučio restorane, Islandijoje

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Mūsų klientas - viešbutis, įsikūręs Islandijoje, ieškantis padavėjų viešbučio restorane. Jei esate komunikabilus, atsakingas, gebate paslaugiai ir sklandžiai aptarnauti klientus, tuomet šis darbo pasiūlymas kaip tik Jums!
  • Malonus ir kokybiškas svečių aptarnavimas;
  • Meniu bei specialių patiekalų pristatymas;
  • Stalų serviravimas ir dekoravimas.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Motyvacija dirbti ir užsidirbti;
  • Paslaugumas ir svetingumas;
  • Malonus bendravimas su klientais;
  • Geros anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • Galimybę dirbti ir apsistoti vienoje gražiausių Europos valstybių;
  • Neįkainojamą darbo patirtį užsienyje;
  • Geras darbo sąlygas ir patrauklų atlyginimą;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Darbą tarptautiniame kolektyve.

UAB "Headex"

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 5 2060894