Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Grotthuss Hotel
More about company »

Padavėjas (-a)

Nuo 420 Eur
Vilnius - Grotthuss Hotel

Darbo pobūdis

Darbas pagal slenkantį grafiką. Rytinės pamaina darbo dienomis nuo 6h iki 12h. Taip pat yra galimybė dirbti pusę etato šeštadienį ir sekmadienį ryte bei antradienį vakarinėje pamainoje)

Svečių aptarnavimas per pusryčius viešbutyje Grotthuss Boutique Hotel.
Kreditinių kortelių aptarnavimas;
Darbas su kasos aparatu;
Bendravimas su viešbučio bei kitais klientais.

Reikalavimai

Anglų kalbos mokėjimas;
Rusų kalba būtų privalumas;
Kultūringa elgsena;
Panašaus darbo patirtis;
Galimybė dirbti slenkančiu grafiku rytinėje pamainoje.
Reprezentatyvi išvaizda.
Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Darbas slenkančiu grafiku, galima derinti su mokslais;
Gražią darbo aplinką ir puikius kolegas;
Galimybę tobulinti užsienio kalbas bei dirbti savarankiškai.

Atlyginimas

Nuo 420 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

4* viešbutis Vilniaus senamiestyje, įsikūręs tylioje akmenuotoje gatvelėje, restauruotame pastate prie miesto gynybines sienos su dideliu sodu, garsėjantis aukščiausio lygio aptarnavimo kokybe , puikia virtuve ir dideliais komfortiškais kambariais.