Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vilko apetitas"
More about company »

PADAVĖJAS (-A)

Vilnius - UAB "Vilko apetitas"

Darbo pobūdis

  • Klientų aptarnavimas Amatininkų užeigoje. Slenkantis darbo grafikas, yra dieninė bei naktinė pamainos, darbas pilnu etatu, patirtis nebūtina. Naktinė pamaina iki 3:00, penktadienį-šeštadienį iki 5:00.

Bei specialus pasiūlymas besimokantiems (iki 25m.):
1. Darbo dienos: penktadienis, šeštadienis, sekmadienis.
2. Darbo valandos 12:00-21:00

Darbo užmokestis:
  • Valandinis darbo užmokestis (2,45 Eur, naktinė valanda - 3,67 Eur, šventinė valanda - 4,90 Eur.), ketvirčio premijos, sudarančios 0,5 proc. padavėjo asmeninės apyvartos, arbatpinigiai bei premijos už motyvuotą ir atsakingą darbą.

Reikalavimai

  • Asmenims nuo 18 m.;
  • Atsakingumas, pareigingumas, komunikabilumas, sąžiningumas;
  • Užsienio kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

  • Vienus geriausių arbatpinigių Vilniuje.
  • Darbą pačioje Vilniaus širdyje, Rotušės aikštėje, kur visuomet vyksta šurmulys ir liūdna nebūna

Viena seniausių užeigų Vilniuje, kuri yra gausiai lankoma tiek lietuvių, tiek užsienio turistų jau ne vieną dešimtmetį. Amatininkų užeiga yra viena populiarausių ir žinomiausių vietų Vilniuje.
www.amatininkai.lt
Informacija apie UAB "Vilko apetitas"
807 €
Vid. atlyginimas bruto
49
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Birutė Marozaitė