Padavėjas

5,70 €/val. Neatskaičius mokesčių
Klaipėda - UAB „Runis“

Darbo pobūdis

Jeigu esi žingeidus (-i) ir nori save realizuoti, kviečiame prisijungti prie mūsų šaunaus kolektyvo.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis būtų privalumas, bet apmokome ir visai neturinčius patirties.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas
Siūlome padavėjo(-os) darbą pilnu etatu slenkančiu grafiku ir nepilnu etatu darbo dienomis pietų metu.
Darbuotojų ieškome kavinėje "Boogie Woogie", Molas prekybos centre.

Atlyginimas

5,70 €/val. neatskaičius mokesčių

UAB „Runis“

Įmonė sėkmingai veikia jau 19metų. Mes visada atsižvelgiame į darbuotojų kompetencijas ir sudarome galimybę kilti karjeros laiptais.
informacija apie UAB „Runis“
875 €
Vid. atlyginimas bruto
38
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 776 €
25% uždirba 776-940 €
25% uždirba 940-1136 €
25% uždirba nuo 1136 €