Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Gaisrinė“

Baro vadovas / Vyr. Barmenas

900-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Gaisrinė“
Restobaras Gaisrinė, įsikūręs ant Danės upės krantinės, pačioje uostamiesčio širdyje, kviečia prisijungti barmeną. Mes vertiname komandinį darbą, pozityvumą, norą tobulėti ir augti drauge su mumis. Nedelsk ir atsiųsk savo gyvenimo aprašymą.

Darbo pobūdis:

  • Baro produkcijos užsakymų vykdymas;
  • Barmenų darbo grafiko sudarymas;
  • Baro darbo organizavimas;
  • Įvairių gėrimų, kokteilių gamyba (laikantis technologinių aprašų);
  • baro likučių skaičiavimas ir perdavimas atsakingam asmeniui;
  • tvarkos ir švaros palaikymas bare;
  • bendravimas su restorano svečiais.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Baro vadovo / vyr. barmeno darbo patirtis;
  • orientacija į svečią, jo poreikius ir aptarnavimo kokybę;
  • sąžiningumas, organizuotumas, atsakingumas, komunikabilumas, paslaugumas;
  • geri bendravimo įgūdžiai;
  • darbo komandoje įgūdžiai;
  • užsienio kalbų mokėjimas (privalumas);
  • gera nuotaika ir plati šypsena.

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas

Kai susijungia laikui nepavaldus ąžuolo tvirtumas, kai uosles svaigina karštyje čirškiančios mėsos kvapas, o ši melodija užlieja ausis... Brigada Jus pasitiks rytiniam šurmuly, lauks iki paskutinių saulės spindulių ir iškvietimo.
informacija apie UAB „Gaisrinė“
1587 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 975 €
25% uždirba 975-1577 €
25% uždirba 1577-2062 €
25% uždirba nuo 2062 €