Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Nordic Food Republic“
More about company »

PADAVĖJAS

800 Eur
Vilnius - UAB „Nordic Food Republic“

Darbo pobūdis

Restorano svečių aptarnavimas, meniu pristatymas, istorijų pasakojimas, pasiruošimas darbui.

Reikalavimai

PRISIJUNK prie mūsų kūrybingos komandos, JEI:
  • Turi padavėjo darbo patirties restoranuose;
  • Laisvai bendrauji anglų kalba;
  • Esi ypatingai komunikabilus ir iškalbus;
  • Esi atsakingas, kruopštus ir tvarkingas;
  • Domiesi gastronomijos pasauliu bei šiuolaikinėmis aptarnavimo tendencijomis.

Atlyginimas

800 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

Informacija apie UAB „Nordic Food Republic“
1576 €
Vid. atlyginimas bruto
(76% didesnis už LT vidurkį)
59
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1099 €
25% uždirba 1099-1388 €
25% uždirba 1388-1722 €
25% uždirba nuo 1722 €
Vadovas: Niels Peter Pretzmann