Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
SenCom GmbH
More about company »

Pagalbinės darbuotojos

1200–1300 Eur
Užsienis: Vokietija - SenCom GmbH

Darbo pobūdis

Darbas susideda iš automobilių elektros instaliacijų ir jų dalių gamybos bei pakavimo. Darbas nėra sunkus, bet reikalauja atidumo ir kruopštumo.

Reikalavimai

· Kruopštumas, atidumas, kokybiškas darbas

· Vokiečių arba anlgų kalba (pageidautina vokiečių)

· Spartumas (nereikalaujama iš karto, darbo greitis laikui bėgant greitėja savaime)

Mes jums siūlome

· Vokišką darbo sutartį

· Visas socialines garantijas

· Visada laiku mokamą atlyginimą

· Ilgalaikį darbą

· Pagalbą ieškant gyvenamosios vietos

Atlyginimas

1200–1300 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti
SenCom GmbH

SenCom GmbH

Darbo patalpos šiltos, švarios. Per dieną dirbama 8 valandas, 40 valandų per savaitę. Norint galima dirbti ir daugiau, bet to nėra reikalaujama. Kolektyvas yra malonus ir draugiškas.
Mūsų tikslas yra surasti ilgalaikius darbuotojus, kurie taptų pilnaverte komandos dalimi.