Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Headex"
More about company »

Pagalbiniai darbai - Olandijoje

Užsienis: Olandija - UAB "Headex"

Darbo pobūdis

Mūsų klientės - vienos didžiausių mėsos perdirbimo įmonių Olandijoje, ieško pagalbinių darbuotojų įvairiems darbams:
  • Supakuotos produkcijos sandėliavimas;
  • Žaliavos stumdymas;
  • Kaulų pjaustymas;
  • Mėsos gaminių rūšiavimas ir svėrimas;
  • Krovos darbai.

Reikalavimai

  • Fizinė ištvermė;
  • Aukšta motyvacija ir noras dirbti;
  • Darbštumas, atsakomybės jausmas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • Ilgalaikį darbą;
  • Galimybę išvykti ir kartu dirbti su savo antrąja puse;
  • Motyvuojantį, laiku mokamą atlyginimą;
  • Darbą su gerai pasaulyje žinomais klientais ir produkcija;
  • Kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas;
  • Visas socialines garantijas.

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel.