Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Marino projektai“
More about company »

PAGALBINIAI DARBININKAI (-ĖS) FABRIKE VOKIETIJOJE

1100-1400 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Marino projektai“

Darbo pobūdis

  • Produkcijos pakavimas
  • Produkcijos fasavimas
  • Pagalbiniai darbai

Reikalavimai

  • Ištvermė
  • Darbštumas
  • Atsakingumas

Mes jums siūlome

  • Nemokamą kelionę į ir iš darbo
  • Nemokamą apgyvendinimą
  • Laiku mokamą atlyginimą

Papildoma informacija

Fabrike Vokietijoje pagalbiniams darbams, produkcijos pakavimui ir fasavimui reikalingi darbuotojai
Pradžia (data): 2019.09.09

Atlyginimas

1100-1400 €/mėn. į rankas

Laivuose ( megajachtos,kruiziniai ) ir pramoniniuose objektuose projektavimo, suvirinimo, vamzdynų montavimo, ŠVOK,izoliavimo,skardinimo, interjero apdailos ir baldų montavimo darbai.
Personalo sk. Klaipėdoje tel.: .

svetainės:

Dirbame Vokietijoje, Suomijoje,Švedijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Italijoje, Ispanijoje, Estijoje, Anglijoje, Islandijoje, Norvegijoje,Japonijoje ir kt. šalyse.