Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Personalo nuomos valdymas“

Pagalbiniai darbininkai Europos pr. LAIKINAS DARBAS!

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Personalo nuomos valdymas“

Darbo pobūdis

SKUBIAI!
Laikinam darbui nuo 11.03 (antradienio) iki Naujųjų metų ieškome darbuotojų Europos pr., Aleksote!

  • BŪTINA ANKSTESNĖ PATIRTIS GAMYBOS ĮMONĖSE!

Darbas alkoholinių gėrimų gamybos įmonėje prie taros pakrovimo, pakavimo ir kt.
(darbas labiau tinkamas vyrams)

Darbo laikas: I-V, 08:00-17:00 val.

Darbo užmokestis 600 Eur/mėn į rankas, jau atskaičius mokesčius.

Detalesnė informacija

Reikalavimai

  • pageidautina ankstesnė patirtis gamybos įmonėse
  • 100 proc. darbingumas

Mes jums siūlome

  • visas socialines garantijas
  • laikiną darbą
  • laiku mokamą atlyginimą

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

Personalo nuoma – tai ne tik laikinasis įdarbinimas, tai Jūsų įmonės darbo efektyvumo didinimas
Personalo nuomos ir atrankos įmonė UAB “PERSONALO NUOMOS VALDYMAS” specializuojasi statybos, gamybos, pramonės administravimo, logistikos sektoriuose.