Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Norwegian Service Team Baltija"
More about company »

Pagalbiniai darbininkai kosmetikos sandėlyje (šalia Oro uosto)

450–550 Eur
Vilnius - UAB "Norwegian Service Team Baltija"

Darbo pobūdis

Darbui moderniame kosmetikos sandėlyje skubiai reikalingi papildomi pagalbiniai darbuotojai (sudaromos terminuotos darbo sutartys).
  • Prekių priėmimas, paskirstymas, krovos darbai;
  • Užsakymų komplektavimas;
  • Lipdukų klijavimas;
  • Prekių priežiūra ir kontrolė.

Darbo laikas I-V :
7:00 - 15:40 / 8:00 - 16:40

Spalio 16-20 dienomis darbas II pamainomis :
I pamaina - nuo 7:00,
II pamaina - nuo 17:30

Reikalavimai

  • Punktualumas;
  • Savarankiškumas;
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Galimybė dirbti po 8 h.
  • Darbo sandėlyje patirtis (privalumas)!

Mes jums siūlome

  • Darbą pagal terminuotą sutartį;
  • Individualiai derinamą darbo grafiką (tinka studentams);
  • Patogų susisiekimą visuomeniniu transportu;
  • Galimybę įgyti naujos patirties.

Atlyginimas

450–550 Eur atskaičiavus mokesčius

NST Baltija - Norvegijos kapitalo įmonė, sėkmingai daugiau kaip dešimt metų dirbanti Lietuvoje. Pagrindinė įmonės veikla - personalo valdymo paslaugos Lietuvoje ir užsienyje.