Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Amber staff
More about company »

PAGALBINIAI DARBUOTOJAI

Kaunas - Amber staff

Darbo pobūdis

Įmonės veikla - automobilinių detalių pardavimas. Kviečiame laikinai pasidarbuoti pas MUS (su galimybę pratęsti Darbo sutartį)!

Darbo pobūdis:
  • automobilinių detalių krovimas / iškrovimas;
  • darbo laikas, vieną savaitę nuo 8:30 iki 17:30 val. kitą savaitė nuo 11:00 iki 20:00 val.;
  • kompensuojame kurą.

Tel. nr.

Reikalavimai

  • fizinė ištvermė.

Mes jums siūlome

  • kuro išlaidas;
  • lanksčias darbo sąlygas.
Amber staff

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.

Sekite mūsų darbo skelbimus Facebook ir LinkedIn paskyrose:

Daugiau informacijos telefonu:
Vilnius Klaipėda