UAB „Headex“

Pagalbiniai darbuotojai (-os) Ukmergėje! Laisvi savaitgaliai

555-701 €/mėn. Į rankas
Ukmergė, Anykščiai - UAB „Headex“

Darbo pobūdis

  • darbas produkcijos apdirbimo srityje;
  • darbas komandoje;
  • produkcijos kokybės užtikrinimas;
  • produkcijos pakavimo darbai;
  • tvarkos palaikymas darbo vietoje.

Darbo grafikas: pamaininis (pamaina 7,5val.). Dirbama I-V, savaitgaliai laisvi.
Darbo vieta: Ukmergė.

Reikalavimai

  • motyvacija;
  • spartus darbo tempas;
  • mokėjimas dirbti komandoje;
  • atsakomybės jausmas.

Įmonė siūlo

  • priedus prie atlyginimo už darbo rezultatus;
  • galimybę įsidarbinti tiesiogiai pas darbdavį;
  • tvarkingą darbo aplinką ir supratingus vadovus;
  • apmokamą kelionę iš aplinkinių miestų;
  • darbinę patirtį tarptautinėje įmonėje;
  • periodiškai kylantį darbo užmokestį;
  • kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

555-701 €/mėn. į rankas

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel.
informacija apie UAB „HEADEX“
1704 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
2374
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1397 €
25% uždirba 1397-1612 €
25% uždirba 1612-1919 €
25% uždirba nuo 1919 €