„Hirelabas“ įmonių grupė

PAGALBINIAI DARBUOTOJAI (-os) Vokietijoje ID12088 Be patirties!

1790-2132 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Ieškome 3 pagalbinių darbuotojų darbui vėdinimo sistemomų gamykloje Vokietijoje.
Darbo pobūdis: rėmų/detalių išpjaustymas diskiniu pjūklu bei jų sumontavimas. Kiti pagalbiniai darbai.
Darbo laikas: 40-45 valandų darbo savaitė, laisvi savaitgaliai.
Darbo vieta: Volkachas, Vokietija.

Reikalavimai darbuotojui

Lenkų, rusų arba vokiečių kalba;
Geras fizinis pasirengimas;
Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis - būtina.

Įmonė siūlo

Nemokamą apgyvendinimą;
Nemokamą įdarbinimą vokiškoje įmonėje;
10,66 Eur valandinį brutto atlyginimą;
Visas vokiškas socialines garantijas (pensija, sveikatos apsauga);
Apmokamas atostogas ir pilnai apmokamas šventines dienas;
Galimybę pasirašyti ilgalaikę darbo sutartį su vokiečių įmone;
Visada laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

1790-2132 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.