Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Pagalbinis biuro darbuotojas (Žemaitės g.)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Reklaminės medžiagos, biuro popieriaus ir kitų biuro reikmenų tvarkymas;
  • Biuro baldų ir kito inventoriaus priežiūra, surinkimas/išrinkimas ir, esant poreikiui, jų pervežimas;
  • Siunčiamų įmonės siuntinių tvarkymas;
  • Pagalba pastatų priežiūros ir transporto vadybininkui, pagal poreikį;
  • Konferencijų salių paruošimas mokymams/susitikimams;
  • Kitų tiesioginio vadovo deleguotų užduočių vykdymas.

Darbo laikas: 8 - 17 val.

Reikalavimai

  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kat.);
  • Anglų ir/ar rusų k. privalumas;
  • Organizuotumas, atsakingumas, darbštumas;
  • Geri bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas vienoje pažangiausių ir moderniausių įmonių;
  • Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą;
  • Įdomų darbą ir karjeros galimybes;
  • Terminuotą darbo sutartį nuo 2017 10 06.

Atlyginimas

550–580 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB "Norwegian Service Team Baltija"

NST Baltija - Norvegijos kapitalo įmonė, sėkmingai dirbanti Lietuvoje jau virš dešimt metų. Pagrindinė įmonės veikla - personalo valdymo paslaugos Lietuvoje ir užsienyje.