Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
FREDA LEZ

Pagalbinis darbininkas (-ė) (LEZ)

1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - FREDA LEZ

Darbo pobūdis

Sandėlio, rampų, darbo vietos tvarkos priežiūra.
Gautų žaliavų transportavimas į sandėliavimo vietas.
Pagalba žaliavų sandėliui (atraižų išvežimo aikštelės tvarkymas, EUR padėklų sukrovimas ir tvarkymas, žaliavų perkrovimo ir sutvarkymo darbai, visų įmonės darbo vietų aprūpinimas geriamu vandeniu).
Įmonės teritorijos tvarkymas, sezoniniai aplinkos tvarkymo darbai.

Darbo grafikas: I-V 07:30 - 16:00 val.
Darbo vieta: Fredos g. 2, Biruliškės, Kauno raj.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis.
Tvarkingumas, kruopštumas, atsakingumas, pareigingumas, iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

Kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą.
Geras darbo sąlygas.
Atsakingą ir dinamišką darbą didelėje gamybos įmonėje.
Jaunatvišką ir komandišką kolektyvą.
Karjeros galimybes.
Iš dalies kompensuojamą maitinimą.
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Atlyginimas

1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
FREDA LEZ

FREDA LEZ

FREDA (LEZ) – tai kita AB „FREDA“ baldų gamybos įmonė, pradėjusi savo veiklą 2019 m., gaminanti baldus didžiausiam Švedijos koncernui. Įmonėje įdiegtos pažangiausios technologijos. Pagrindiniai aspektai renkantis technologinę įrangą: tvarumas, inovatyvumas ir efektyvumas. Darbuotojams sukurtos ergonomiškos darbo vietos ir poilsiui pritaikytos zonos. Įmonė nuolat investuoja į darbuotojus bei užtikrina gerai apmokamas darbo vietas.
informacija apie FREDA LEZ
2769 €
Vid. atlyginimas bruto
(82% didesnis už LT vidurkį)
597
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1640 €
25% uždirba 1640-1891 €
25% uždirba 1891-2349 €
25% uždirba nuo 2349 €