ICECO įmonių grupė

APLINKOS PRIŽIŪRĖTOJAS (-A)

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - ICECO įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Aplinkos tvarkymo darbai įmonės teritorijoje:
žolės pjovimas, sniego kasimas, valymo darbai;
  • Kitų vadovo pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Savarankiškumas ir atsakingas požiūris į darbą;
  • Be žalingų įpročių.

Įmonė siūlo

  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
  • Nemokamą vykimą į darbą viešuoju miesto transportu;
  • Išskirtines nuolaidas visai ICECO produkcijai firminėse parduotuvėse.

Kita informacija:
Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

ICECO įmonių grupė – tai drąsi, veržli ir dinamiška maisto gamybos ir platinimo įmonė. Daugiau nei 500 darbuotojų turinti, tris veiklos dešimtmečius skaičiuojanti įmonių grupė geriausiai žinoma dėl žuvies ir ledų produkcijos pažymėtos prekės ženklais „Zigmas“ ir „AURUM“. Įmonė eksportuoja apie 70% savo produkcijos į Vokietiją, JAV, Belgiją, Jungtinę Karalystę ir kitas pasaulio šalis. Esame socialiai atsakinga įmonių grupė: teikiame paramą labdaros organizacijoms, švietimo įstaigoms, remiame kultūros bei sporto renginius.