Pagalbinis darbininkas (-ė) Panevėžyje

800-1200 €/mėn. Į rankas
Panevėžys, Kupiškis, Pakruojis - UAB „Ekonovus“

Darbo pobūdis

  • Vykti į maršrutą kartu su vairuotoju;
  • Buitinių ar antrinių žaliavų konteinerių pristūmimas ir/ar prikabinimas prie specializuoto automobilio;
  • Kiti pagalbiniai darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Greita reakcija, geras fizinis pasirengimas;
  • Be žalingų įpročių.

  • Siūlome laiku mokamą atlyginimą, nuolatinį darbą patikimoje, finansiškai stabilioje įmonėje, visas socialines garantijas ;
  • 100 EUR. premiją atskaičius mokesčius už rekomenduotą draugą mūsų įmonei;
  • Darbuotojo draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo metu;
  • Išduodame visas reikalingas darbui priemones, naujus darbo rūbus;
  • Sveikiname savo darbuotojus švenčių progomis, įteikdami dovanas.
  • Darbas slenkančiu darbo grafiku ( 3darbo dienos,3 laisvos).

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo darbo rezultatų.

UAB „Ekonovus“

„Ekonovus“ – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių atliekų ir aplinkos tvarkymo įmonių, siekianti tapti pirmąja žiedine atliekų tvarkymo bendrove Lietuvoje.
See all ads of this company (14)
informacija apie UAB „Ekonovus“
1843 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
699
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1140 €
25% uždirba 1140-1478 €
25% uždirba 1478-2204 €
25% uždirba nuo 2204 €