„Hirelabas“ įmonių grupė

PAGALBINIS DARBININKAS (-ė) PRIE POPIERIAUS PERDIRBIMO VOKIETIJOJE ID 22715

1400-1600 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Skubiai reikalingi pagalbiniai darbininkai darbui popieriaus perdirbimo įmonėje Vokietijoje.

Darbo pobūdis:
  • panaudoto popieriaus, kartono ir folijos rūšiavimas;
  • supresuoto popieriaus pakrovimas ir iškrovimas nuo/ant palečių. Paketų svoris 2kg, 5kg arba 10kg.

Dirbama sandėlyje ir lauke.  Darbo laikas: dirbama 5-6 dienas per savaitę. Darbas viena pamaina: 6:00-17:00. Darbo vieta: 14548 Schwielowsee OT Geltow. Domina šis pasiūlymas? Paskambinkite mums

Reikalavimai darbuotojui

  • Motyvacija ir noras dirbti;
  • Žalingų įpročių neturėjimas;
  • Atsakingumas.

Įmonė siūlo

  • Suteikiamas nemokamas apgyvendinimas netoli darbo vietos;
  • Kompensuojama kelionė Lietuva - Vokietija;
  • Visos socialinės garantijos.

Atlyginimas

1400-1600 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.