„Hirelabas“ įmonių grupė

PAGALBINIS DARBININKAS (-ė) STATYBOSE. PREMIJA 150 EUR VYKSTANT SU AUTOMOBILIU! ID17632

1500-1600 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Ieškome pagalbinių darbininkų dirbti statybose (prie betonavimo ir mūrinimo darbų) Vokietijoje. Darbo pobūdis: nešioti plytas, smėlį, maišyti betoną, kt. Darbo laikas: dirbama 40-60 valandų per savaitę. Darbo vieta: Salzbergen, Vokietija.

Reikalavimai darbuotojui

Gebėjimas susikalbėti anglų kalba;
Panašaus darbo patirtis;
Atsakomybės jausmas, noras dirbti.

Įmonė siūlo

Premiją 150 Eur. vykstant automobiliu;
Nemokamą apgyvendinimą;
Kompensuojamą kelionę Lietuva - Vokietija;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

1500-1600 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.