Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MV GROUP
More about company »

Pagalbinis darbininkas (-ė) (Tik 1 pamaina 7:00-15:45 val.)

Kaunas - MV GROUP

Darbo pobūdis

Pagalbiniai darbai gamyboje:
Etikečių klijavimas;
Dėžučių lankstymas;
Uogų dėliojimas į butelius;
Darbas prie produkcijos judėjimo linijos.

Terminuota darbo sutartis

Darbo laikas:
I-IV 7:00 - 15:45 val.
V 7:00 - 14:30 val.

Reikalavimai

  • Atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas.

Privalumas - patirtis gamyboje.

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Apmokymus darbo vietoje;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Aprūpinimą darbo priemonėmis bei asmeninėmis apsaugos priemonėmis (darbo rūbais ir kt.).
MV GROUP

MV GROUP

AB „MV GROUP Production“ Stumbro gamykla – įkurta 1906 metais, šiuo metu yra didžiausia Lietuvos stipriųjų alkoholinių gėrimų gamintoja ir eksportuotoja, pristatanti savo produkciją į visus žemynus. Bendrovės lyderystė yra darniai ir profesionaliai dirbančio kolektyvo nuopelnas.

Daugiau informacijos internete adresu: www.stumbras.eu/