You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UMEGA GROUP, AB

PAGALBINIS DARBININKAS (-Ė)

Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Ukmergė - UMEGA GROUP, AB

Darbo pobūdis

  • Nesudėtingos metalo apdirbimo, surinkimo, pakavimo užduotys miltelinio dažymo, surinkimo, lazerinio pjovimo, frezavimo, tekinimo, suvirinimo, štampavimo baruose;
  • Darbas su pneumatiniais, mechaniniais įrankiais, matavimo prietaisais;
  • Darbas pamainomis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Suteikiame apmokymus neturintiems patirties.

Įmonė siūlo

Biuras

Dviračių saugykla Dušas
Kvalifikacijos kėlimą ir galimybes kilti į aukštesnį lygį.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Taikoma valandinė apmokėjimo sistema.

Umega Group, AB šiuolaikiška gamybinė įmonė, turinti ilgalaikes tradicijas metalo apdirbimo ir gamybos iš metalo srityse. Daugiau negu 500 kvalifikuotų darbuotojų apimantis kolektyvas šiandien dirba trijuose įmonės padaliniuose:
Umega Agro,
SnolTherm (anksčiau AB "Utenos elektrotechnika),
Hennordic (anksčiau AB "Vienybė").
informacija apie UMEGA GROUP, AB
1822 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
386
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1217 €
25% uždirba 1217-1543 €
25% uždirba 1543-2049 €
25% uždirba nuo 2049 €