UAB „Arginta Engineering“

Pagalbinis darbuotojas (prie programinių staklių) - Помощник оператора станка

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Arginta Engineering“

Darbo pobūdis

Neturite jokios darbo patirties gamybos srityje?
Siūlome pradėti atliekant pagalbinius darbus ir mokytis to, kas jums patinka.

Jūsų darbo tikslas - padėti programinių staklių operatoriui greičiau atlikti savo darbą:
  • stalų nurinkinėjimas, padėjimas paruošti medžiagas darbui su programinėmis staklėmis;
  • tvarkos palaikymas ceche;
  • palečių perrinkimas ceche;
  • takų atkraustymas;
  • kiti pagalbiniai darbai.

Darbas pamainomis:
I pamaina 5.50 - 14.20 val.
II pamaina 15.00 - 23.30 val.
  • Galimas susisiekimas viešuoju transportu.
У вас нет опыта работы на производстве?
Мы предлагаем вам начать с работы помощникa оператора станка и изучения того, что вам нравится.

Цель вашей работы — помочь оператору станка выполнить работу быстрее:
  • разборка столов, помощь в подготовке материалов для работы с программными машинами;
  • поддержание порядка в мастерской;
  • повторная сборка поддонов в мастерской;
  • другие вспомогательные работы.

Сменная работа:
I смена с 5.50 до 14.20.
II смена с 15:00 до 23:30
  • Можно приехать на общественном транспорте на/с нашего завода.

Tikimės, kad Jūs

  • Turite darbo gamykloje ar su metalo apdirbimu patirties (privalumas);
  • Esate motyvuotas dirbti ir tobulėti gamybos srityje.

  • У вас есть опыт работы на заводе или с металлообработкой (преимущество);
  • Вы мотивированы работать и совершенствоваться в производстве.

Kodėl verta dirbti Arginta Engineering

Darbo ir laisvalaikio balansas

Viršvalandžiai ir darbas savaitgaliais - tik su darbuotojo sutikimu ir mokant teisės aktuose numatytą didesnį darbo užmokestį.

Sveikatingumas

Ypatingas dėmesys darbo vietos saugumui

Biuras

Dušas Modernios, tvarkingos, šiltos patalpos Galimybė dalyvauti įrangos, asmeninių apsaugos priemonių pirkimuose.

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Bandomuoju laikotarpiu skiriame kuratorių, kuris padeda greičiau adaptuotis ir tobulėti. Įmonėje aktyviai dirba darbo taryba, tad galite būti tikri, kad Jūsų nuomonė bus išklausyta. Darbuotojams, atliekantiems vienodą darbą, mokame tokį patį patį atlyginimą, tad turite realias atlyginimo didėjimo galimybes jau per pirmuosius mėnesius įmonėje. Gamybos, persirengimo ir poilsio patalpos - šiuolaikiškos ir modernios. Jausitės patogiai tiek darbo vietoje, tiek pietų metu.
Arginta Engineering - stabiliai veikianti ir nuosekliai auganti įmonė, suteikianti realias karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB Arginta Engineering - inžinerines ir nestandartinių metalo įrenginių gamybos paslaugas teikianti įmonė. Savo profesionalumu užsitarnavome užsakovų pasitikėjimą, todėl visuomet turime didelį kiekį užsakymų ir esame stabilūs. Stabilią darbo vietą bei konkurencingą atlyginimą galime pasiūlyti ir savo darbuotojams.
Veiklą vykdome Lietuvoje (Vilniuje bei Panevėžyje) ir Suomijoje.
informacija apie UAB „Arginta Engineering“
2815 €
Vid. atlyginimas bruto
(85% didesnis už LT vidurkį)
267
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2027 €
25% uždirba 2027-2473 €
25% uždirba 2473-2979 €
25% uždirba nuo 2979 €