Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Pagalbinis darbininkas

Jonava - UAB „JONAVOS EKSPORTAS“

Darbo pobūdis

  • Pagalbinis darbas gamybos įmonėje su baldų detalėmis prie įrengimų, pakavimas, surinkimas;
  • Neturintys pakankamos patirties darbuotojai apmokomi.

Reikalavimai

  • Atsakingumas, pareigingumas, sąžiningumas;
  • Noras mokytis ir tobulėti;
  • Patirtis panašioje veikloje (privalumas);

Mes jums siūlome

  • Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą augančioje įmonėje;
  • Konkurencingą, darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
  • Geras darbo sąlygas.
CVB client

UAB „JONAVOS EKSPORTAS“

UAB „Jonavos eksportas“ - stabiliai auganti baldų gamybos įmonė, sėkmingai dirbanti nuo 2005 metų. Didžiąją dalį mūsų gaminių sudaro biuro baldai ir miegamojo baldai. Produkciją sudaro įvairūs gaminiai - nuo paprastų iki sudėtingų daugiafunkcių baldų. Esame tarptautinės baldų rinkos dalyviai - mūsų pagaminta produkcija parduodama Šiaurės Amerikoje. Šiuo metu mūsų komandoje daugiau nei 60 darbuotojų.
Informacija apie UAB „JONAVOS EKSPORTAS“
1152 €
Vid. atlyginimas bruto
67
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 843 €
25% uždirba 843-1013 €
25% uždirba 1013-1269 €
25% uždirba nuo 1269 €
Vadovas: Algimantas Čekanavičius