Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Versina"
More about company »

Pagalbinis darbininkas

Kaunas, Kėdainiai, Jonava - UAB "Versina"

Darbo pobūdis

Reikalingi:

Pagalbinis darbininkai visiems pagalbiniams darbams.
Taip pat darbininkų ieškome ir kituose Lietuvos miestuose.

Reikalavimai

Noras dirbti, patirtis.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Savo veiklą vykdanti įmonė UAB “Versina” užsiima visais bendraisiais statybos darbais, t. y gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statyba. Atliekami montavimo, betonavimo, mūrijimo, stogo dengimo, izoliacijos darbai, klojinių, pastolių, hidrotechnikos objektų, įrengimas, konstrukcijų montavimas ir hidroizoliavimas. Įmonė taip pat užsiima gelžbetoninių ir metalo konstrukcijų montavimu, atlieka vidaus ir išorės apdailą.
Informacija apie UAB "Versina"
203
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vytautas Banys