Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Fimkona“

Pagalbinis darbininkas kurybinėse dirbtuvėse

650-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Jonava - MB „Fimkona“

Darbo pobūdis

Pagalbiniai darbai su medienos gaminiais, vaikų lavinamųjų žaislų gamyboje. Aliejavimas, šlifavimas, surinkimas, pakavimas. Su perspektyva mokytis dirbti CNC frezavimo staklėmis.

Reikalavimai

Išsilavinimas:Pagrindinis su profesine
kval.
Darbo patirtis prie medienos gaminių privalumas.
Gebėjimas dirbti CNC staklėmis būtų privalumas. Bet esant norui apmokytume.
Sugebėjimai: darbo kompiuteriu įgūdžiai, turi vairuotojo teises, neturi žalingų įpročių.
Noras mokytis ir tobulėti.
Savarankiškumas.

Mes jums siūlome

Apmokymas darbui su CNC staklėmis esant norui.

Atlyginimas

650-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Įmonė specializuojasi medinių lavinamųjų priemonių vaikams gamyboje bei kurime. Medinių gaminių pagal užsakymus gamyboje. . Jeigu susidomėjote ir norėtumėte sužinoti daugiau, skambinkite . taip pat siūskite cv: info fimkona.lt