Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Baltic Furniture Components"
More about company »

Pagalbinis darbininkas pramonėje/gamyboje

500–900 Eur
Kaunas - UAB "Baltic Furniture Components"

Darbo pobūdis

Darbas prie medienos apdirbimo įrengimų (CNC, presas, pjovimas, gręžimas, pakavimas).

Reikalavimai

Reikalingi atsakingi, dirbti ir užsidirbti norintys žmonės, galintys darbuotis visomis trimis pamainomis (06:00 - 14:30 val., 14:30 - 23:00 val., 23:00 - 06:00 val.). Keičiasi kas savaitę, savaitgaliai laisvi.
Privalumai: darbo patirtis baldų pramonėje ar gamybinėje įmonėje, staliaus kvalifikacija, profesinis išsilavinimas.
Prisijunk prie mūsų darnios komandos!

Mes jums siūlome

Draudimą;
Sporto klubą įmonėje;
Galimybę tobulintis, mokytis, kelti kvalifikaciją ir tapti operatoriais;
Atlyginimas nuo 500 Eur „į rankas“ ir priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

500–900 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Baltic Furniture Components“ - bendra su užsienio kapitalu įmonė, įsteigta 2006 m. sausio 12 d.

Įmonė naujausios kartos technologine įranga gamina bei realizuoja vonios, virtuvės, svetainės baldų fasadines dalis iš medienos plaušo plokštės dengtos PVC plėvele. Tai leidžia įmonės pirkėjams pasiūlyti platų formos, dizaino ir spalvų pasirinkimą.

Tai viena iš nedaugelio įmonių Lietuvoje, gaminanti tokią produkciją, todėl bendrovės komanda prisiima iššūkį tapti regiono lyderiu šios produkcijos gamybos pramonės šakoje.

Vadovaudamasi tarptautiniais darbo ir kokybės standartais, greitai ir sėkmingai pradėjusi veiklą, UAB „Baltic Furniture Components“ turi konkrečias savo darbo vizijas ir perspektyvas. Vystydama gamybą ir rinkodarą, diegdama inovacijas ir pačias pažangiausias technologijas, įmonė didina gamybos apimtis ir siekia produkciją realizuoti ir kitose rinkose.

Bendrovėje šiuo metu dirba 100 specialistų.
Įmonėje vid. atlyginimas 1162€
43% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)