UAB „Baltic Furniture Components“

Pagalbinis darbininkas pramonėje/gamyboje (taip pat DARBAS STUDENTAMS VASARAI)

600-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Baltic Furniture Components“

Darbo pobūdis

Darbas prie medienos apdirbimo įrengimų (CNC, presas, pjovimas, gręžimas, pakavimas).

Reikalavimai darbuotojui

Nevažiuok dirbti į užsienį! Jei nori dirbti ir užsidirbti, prisijunk prie mūsų komandos. Kodėl?
Nes mes:
  • esame veržli, motyvuota komanda;
  • norime uždirbti daugiau ir pasidalinti su Tavim;
  • mūsų atlyginimai 20% didesni nei LT vidurkis;
  • turime sporto klubą!
Darbas 3 pamainomis: savaitgaliai laisvi. Pamainos keičias kas savaitę (6:00-14:30, 14:30-23;00, 23:00-06:00).
Mes Tau galime pažadėti bazinę algą nuo 967 Eur “ant popieriaus” ir tobulėjimo galimybes.
Apmokome, darbo patirtis nebūtina.
Privalumai: panaši darbo patirtis, profesinis išsilavinimas.

Informuojame – Jūsų kreipimosi dokumentuose nurodyti asmens duomenys bus apdorojami šios atrankos tikslais. Duomenų tvarkytojas yra UAB „Baltic Furniture Components“ (į. k. ), H.O. Minkovskių 98, LT-46248 Kaunas.

Įmonė siūlo

Draudimą;
Sporto klubą įmonėje;
Galimybę tobulintis, mokytis, kelti kvalifikaciją ir tapti operatoriais.

Atlyginimas

600-1000 €/mėn. į rankas

UAB „Baltic Furniture Components“ - bendra su užsienio kapitalu įmonė, įsteigta 2006 m. sausio 12 d.

Įmonė naujausios kartos technologine įranga gamina bei realizuoja vonios, virtuvės, svetainės baldų fasadines dalis iš medienos plaušo plokštės dengtos PVC plėvele. Tai leidžia įmonės pirkėjams pasiūlyti platų formos, dizaino ir spalvų pasirinkimą.

Tai viena iš nedaugelio įmonių Lietuvoje, gaminanti tokią produkciją, todėl bendrovės komanda prisiima iššūkį tapti regiono lyderiu šios produkcijos gamybos pramonės šakoje.

Vadovaudamasi tarptautiniais darbo ir kokybės standartais, greitai ir sėkmingai pradėjusi veiklą, UAB „Baltic Furniture Components“ turi konkrečias savo darbo vizijas ir perspektyvas. Vystydama gamybą ir rinkodarą, diegdama inovacijas ir pačias pažangiausias technologijas, įmonė didina gamybos apimtis ir siekia produkciją realizuoti ir kitose rinkose.

Bendrovėje šiuo metu dirba 100 specialistų.
informacija apie UAB „Baltic Furniture Components“
2085 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
94
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1623 €
25% uždirba 1623-2006 €
25% uždirba 2006-2478 €
25% uždirba nuo 2478 €