Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Roquette Amilina, AB
More about company »

Auxiliary Worker - R0005852

Panevėžys - Roquette Amilina, AB

Darbo pobūdis

KODĖL VERTA PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ?
Prisidėkite prie mūsų gaminant ir tiekiant kokybiškus produktus milijonams žmonių ir gyvūnų.
Tai ilgalaikė verslo partnerystė paremta šeimos valdomos bendrovės. Laikydamiesi aukščiausių pramonės standartų, mes bendradarbiaujame išlaikydami tvirtus santykius su savo klientais ir rinkomis, tai mums leidžia pirmauti visur, kur mes vykdome savo veiklą.
Mūsų unikali patirtis padeda perdirbti žaliavas į produktus ir šalutinius produktus, užtikrinančius produktų kokybę, patikimumą ir tvarumą.
Mūsų stiprios verslo žinios ir patirtis užtikrina produktų kokybiškumą, patikimumą ir tvarumą.

  • Darbas tiesiogiai susijęs su švaros ir tvarkos palaikymu gamyboje.
  • Pagalbiniai darbai.
  • Cheminių medžiagų krovimo darbai ir pristatymas į gamybines patalpas.
  • Darbas pagal sudarytą darbo grafiką – dieninis darbas (galimas darbas pamainomis; naktinis darbas).

Reikalavimai darbuotojui

  • Vidurinis išsilavinimas.
  • Vairuotojo pažymėjimas.
  • Darbštumas, atsakingumas, pareigingumas.

Mes jums siūlome

Privalumas
  • Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas.
  • Aukštalipio darbų pažymėjimas.

Roquette Amilina, AB – tai tarptautinė prancūzų kompanijos “Roquette” ir Lietuvos verslininkų valdoma įmonė, kurioje susitinka grūdų perdirbimo tradicijos ir “baltosios” biotechnologijos. Jei manoma, kad iš grūdų gaminami tik miltai, nustebsite sužinoję, kad jų yra visur: ir popieriuje, ir maiste, ir dantų pastoje, ir buitinėje chemijoje ir dar daug kur ! Mes gaminame kviečių krakmolą maisto ir popieriaus pramonei, glitimą - maisto ir pašarų pramonei. Mūsų technologijos ir verslas nuolat keičiasi bei reikalauja darbuotojų komandos nuolatinio tobulėjimo, lankstumo ir atvirumo naujovėms.