Pagalbinis darbuotojas (-a) lentpjūvėje Vokietijoje

1800-2200 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Personalas“

Darbo pobūdis

Įvairūs pagalbiniai darbai medienos apdirbimo įmonėje/lentpjūvėje:
Pagalba gaterininkui;
Rąstu pjovimas į lentas;
Lentų rūšiavimas pagal klases;

Darbas per lietuvišką įmonę komandiruočių principu.
Ilgalaikis darbas pilnu etatu su viršvalandžių galimybe.

Reikalavimai darbuotojui

Fizinė ištvermė;
Atsakingas požiūris į darbą;
Žalingų įpročių neturėjimas;
Savarankiškumas;
Gebėjimas susikalbėti vokiečių/anglų kalbomis;
Privalumai - darbo patirtis lentpjūvėje, vykimas automobiliu.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas;
Visada laiku mokamą atlyginimą;
Vienvietį apgyvendinimą už papildomą mokestį. Gyvenamoji vieta nutolus 5km nuo darbo vietos;
Valandinį nuo 11,50 Eur/ val. į rankas atlyginimą su galimybe didėti;
Darbą patikimoje nedidelėje šeimos lentpjūvėje.

Atlyginimas

1800-2200 €/mėn. į rankas
Papildomą informaciją suteiksime Tel. : +370 66742100

UAB „Personalas“

UAB "Personalas" – personalo atrankos įmonė, teikianti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos šalyse.

Pagrindinis įmonės tikslas – profesionaliai ir sparčiai atrinkti reikiamą darbuotoją mūsų klientams.
O darbuotojams norime pasiūlyti tinkamiausią darbą pagal jų įgytą kvalifikaciją. Suteikiame galimybę rinktis tarp trumpalaikių bei ilgalaikių darbo projektų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.
Nuolat didiname darbuotojų skaičių turimuose projektuose, tad siūlome išbandyti visiems mūsų naujus darbo pasiūlymus.

Daugiau informacijos:
Tel.: +370 667 42100.
www.uabpersonalas.lt
Facebook paskyra - UAB PERSONALAS.
See all ads of this company (11)