„Hirelabas“ įmonių grupė

AUTOMECHANIKAS - ŠALTKALVIS (-Ė) PRIE MEDICININIŲ KAUKIŲ GAMYBOS MAŠINŲ PRIEŽIŪROS VOKIETIJOJE ID22050

1600-2200 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Ieškome 2 darbuotojų prie medicininių kaukių gamybos mašinų priežiūros.

Darbo pobūdis:
  • kaukių gamybos linijos priežiūra;
  • gamybos mašinos paleidimas/išjungimas;
  • pasibaigusio medžiagos rulono pakeitimas;
  • gamybos mašinos priežiūra ir gedimų šalinimas.

Darbo laikas: dirbama 50-60 valandų per savaitę. Darbo vieta: 53518 Adenau, Vokietija. Domina šis pasiūlymas? Paskambinkite mums

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas susikalbėti rusų kalba;
  • Patirtis dirbant analogišką darbą (būtų privalumas);
  • Gebėjimas nustatyti gedimus ir juos šalinti;
  • Motyvacija dirbti ir užsidirbti;
  • Nuosavas automobilis - privalumas.

Įmonė siūlo

  • Apmokymus darbo vietoje;
  • Nemokamą komfortišką apgyvendinimą;
  • Kompensuojamą kelionę Lietuva - Vokietija;
  • Galimybę dirbti su draugu/drauge;
  • Stabilų darbą.

Atlyginimas

1600-2200 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.