Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Audrineta"
More about company »

Pagalbinis darbuotojas (-a) - vairuotojas (-a) B kategorija, KAUNAS

Kaunas - UAB "Audrineta"

Darbo pobūdis

Užuolaidų salonas ieško atsakingo žmogaus, kuris vežiotų įmonės darbuotojus nuo taško A iki taško B.
Laisvu metu padėti prie užuolaidų darbų: sutraukinėti, lyginti užuolaidas ir pan.
Darbo grafikas sudaromas savaitei, įskaitant ir savaitgalius. Darbo laikas 40 val. per savaitę (pilnas etatas)

Reikalavimai

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
Nuosavas automobilis
Vairavimo įgūdžiai
Sąžiningumas
Pareigingumas

Mes jums siūlome

Laiku mokamą darbo užmokestį
Visas socialines garantijas
Patogų darbo laiką, dirbant antraeilėse pareigose

Atlyginimas

Derybų klausimas

Interjero tekstilės srityje pradėjome dirbti 2002 metais ir per keletą veiklos metų pelnėme daugelio privačių bei verslo klientų pasitikėjimą. Šiandien bendradarbiaujame su daugiau nei 50 įmonių iš viso pasaulio, todėl galime išpildyti įvairiausius klientų pageidavimus. Jiems siūlome rinktis iš daugiau nei 100 tūkst. audinių.
Informacija apie UAB "Audrineta"
21
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Povilas Strolys