Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Transimeksa“

Pagalbinis darbuotojas (-a)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Transimeksa“

Darbo pobūdis:

  • Vilkikų iškrovimas;
  • Produkcijos rūšiavimas;
  • Sandėlio tvarkos palaikymas.

Reikalavimai:

  • Pageidautina analogiško darbo patirtis;
  • Atsakingumas, kruopštumas, greita orientacija.

Kodėl verta tapti UAB "Vilniaus Transimeksa" komandos dalimi?

  • Dirbsi sėkmingoje, patikimoje ir tarptautinėje kompanijoje;
  • Tave sups motyvuota, draugiška ir komandine dvasia alsuojanti komanda;
  • Suteiksime modernias darbo sąlygas;
  • Būsi įsuptas į jaukias kolektyvo tradicijas;
  • Garantuosime kompetenciją atitinkantį atlyginimą ir įvairias skatinimo priemones!

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

UAB „Vilniaus Transimeksa" – viena didžiausių Lietuvos transporto įmonių jau daugiau nei 27 metus!

Teikiame logistikos paslaugas: krovinių gabenimą vilkikais nuosavu bei partnerių transportu, geležinkeliais, keltais, oru, muitinės tarpininkavimo paslaugas, sandėliavimo paslaugas nuosavuose krovinių terminaluose.