UAB „Arginta Engineering“

Pagalbinis darbuotojas gamykloje Vilniuje - Помощник

900-1000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius, Pabradė, Nemenčinė - UAB „Arginta Engineering“

Darbo pobūdis

Priklausomai nuo Tavo darbo patirties bei gebėjimų, padėsi labiau patyrusiems kolegoms jų darbo centruose. Susisiek ir galėsime aptarti, kuriuose darbo centruose galėtumei dirbti.

Įsidarbinęs pagalbiniu darbuotoju, galėsi mokytis to, kas Tau labiausiai patinka ir siekti karjeros šiose srityse:
  • Gamybos operacijos: suvirinimas, programinės staklės (frezavimo, lenkimo, tekinimo), įrenginių surinkimas, dažymas, vidinė logistika.
  • Kiti įmonės padaliniai: Inžinerinis skyrius, Kokybės kontrolės skyrius, Pardavimų skyrius, Pirkimų skyrius, Gamybos planavimo skyrius.

У вас нет опыта работы на производстве?
Мы предлагаем вам начать с работы помощникa оператора станка и изучения того, что вам нравится.

Tikimės, kad Tu:

  • Turite darbo gamykloje ar su metalo apdirbimu patirties (privalumas);
  • Esate motyvuotas dirbti ir tobulėti gamybos srityje.

  • У вас есть опыт работы на заводе или с металлообработкой (преимущество);
  • Вы мотивированы работать и совершенствоваться в производстве.

Darbo laikas

Darbas pamainomis:
I pamaina 5.50 - 14.20 val.
II pamaina 15.00 - 23.30 val.
  • Galimas susisiekimas viešuoju transportu.

Сменная работа:
I смена с 5.50 до 14.20.
II смена с 15:00 до 23:30
  • Можно приехать на общественном транспорте на/с нашего завода.

Kontaktai

Turite klausimų? Skambinkite .

Kodėl verta dirbti Arginta Engineering

Sveikatingumas

Ypatingas dėmesys darbo vietos saugumui, galimybė dalyvauti darbo įrankių pirkimuose. Skiepų nuo gripo kompensavimas

Biuras

Dušas Modernios, tvarkingos, šiltos patalpos

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas Nemokamas elektromobilių krovimas įmonės darbuotojams

Kiti privalumai

Kuratorius bandomuoju laikotarpiu Įmonėje aktyviai dirba darbo taryba, tad galite būti tikri, kad Jūsų nuomonė bus išklausyta. Darbuotojams, atliekantiems vienodą darbą, mokame tokį patį patį atlyginimą, tad turite realias atlyginimo didėjimo galimybes jau per pirmuosius mėnesius įmonėje. Gamybos, persirengimo ir poilsio patalpos - šiuolaikiškos ir modernios. Jausitės patogiai tiek darbo vietoje, tiek pietų metu. Nemokama kava, arbata pertraukų metu.
Arginta Engineering - stabiliai veikianti ir nuosekliai auganti įmonė, suteikianti realias karjeros galimybes.

Atlyginimas

900-1000 €/mėn. į rankas

UAB Arginta Engineering - inžinerines ir nestandartinių metalo įrenginių gamybos paslaugas teikianti įmonė. Savo profesionalumu užsitarnavome užsakovų pasitikėjimą, todėl visuomet turime didelį kiekį užsakymų ir esame stabilūs. Stabilią darbo vietą bei konkurencingą atlyginimą galime pasiūlyti ir savo darbuotojams.
Veiklą vykdome Lietuvoje (Vilniuje bei Panevėžyje) ir Suomijoje.
informacija apie UAB „Arginta Engineering“
2815 €
Vid. atlyginimas bruto
(85% didesnis už LT vidurkį)
267
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2027 €
25% uždirba 2027-2473 €
25% uždirba 2473-2979 €
25% uždirba nuo 2979 €